آموزش کسب و کار اینترنتی

ایجاد واقعیت خودمان
قانون جذب یکی از قوانین جهانی شناخته شده تر است. نظریه قانون جذب این است که ما واقعیت های خودمان را ایجاد می کنیم. نه تنها چیزهایی را که می خواهیم جذب می کنیم بلکه چیزهایی را که نمی خواهیم جذب می کنیم. ما افراد را در زندگی خود ، وسایل داخل خانه هایمان و پول موجود در حساب های بانکی از طریق افکار و احساسات خود جذب می کنیم. قانون جذب چیست؟


وقتی اعتقادات ما محدود است ، ثروت محدودی را جذب می کنیم. حفظ ذهنیت ناچیز باعث به خطر افتادن بهزیستی خواهد شد. در غیر این صورت ، وقتی ذهن خود را با امکانات بی حد و حصر گسترش می دهیم ، بلوک های آجری شروع به تجزیه می کنند. در آغوش باور داشتن هر چیزی ممکن است ، آسمان حد است. در واقع ، می توانید با افکار مثبت معجزه آسا آن سقف شیشه ای را بر روی آسمان بشکنید. متأسفانه ، هر وقت به "فقدان" توجه می کنیم ، واقعیت کمتری را ایجاد می کنیم. هنگامی که تصمیم می گیریم افکار منفی را تحت نظر بگیریم و تمرکز خود را بر فراوانی و خوشبختی تغییر دهیم ، از یک واقعیت مجلل و شکوه لذت خواهیم برد

درباره راز
قانون جذب پدیده جدیدی نیست ، نظریه آموزش آموزه های آن قرن هاست که وجود داشته است. انتشار فیلم The Secret در سال 2006 و بر اساس کتاب Rhonda Byrne با همین نام ، یک حمله جنجالی رسانه ای را ایجاد کرد که آموزه های قانون جذب را به ارتفاعات جدید آورد ، هزاران انسان اگر نه میلیون ها نفر را بیدار کند به این حقیقت کهن. . بسیاری از آموزگاران قانون جذب که در این فیلم حضور داشتند ، در مدارهای نمایش گفتگو برای تبلیغ فیلم و خود قانون قرار گرفتند. اوپرا ، نمایش لری کینگ و الن برخی از گفتگوهایی بودند که معلمان را که به عنوان مهمان خود در این فیلم بازی می کردند دعوت کردند تا درباره قانون جهانی کیهانی جذابیت صحبت کنند.


کتاب: راز
کتابهای قانون جذب بیشتر
مسابقه قانون جذب: چقدر خوب هستید که می توانید مثبت ها را به زندگی خود جذب کنید؟
جذب آنچه شما می خواهید در سه مرحله
هرچند تئوری قانون جذب بسیار ساده است ، اما عملی کردن آن در سطح آگاهانه به کار می رود. سیستمهای باور منفی و محدودکننده در اعماق ما دفن شده اند. تغییر یا رهایی از ایده ها و عادت های قدیمی که شما را از هر نوبت شکست می دهد امکان پذیر است. آیا برای چالش آماده هستید؟ با یادگیری چگونگی شکستن عادت در جذب منفی شروع کنید.

روند خلاقانه همانطور که در نسخه گسترده فیلم The Secret به تصویر کشیده شده است ، شامل سه مرحله برای جلب تمام خواسته های شماست.


سؤال کنید - باید بدانید که چه می خواهید. منظورم این است که واقعاً می دانید چه می خواهید. جهان نمی تواند بدون آنکه بداند آنچه را که می خواهید در زندگی خود تجلی دهید ، تحویل نمی گیرد.
اعتقاد داشته باشید - باید واقعاً اعتقاد داشته باشید که آنچه خواستید تبدیل به مال شما خواهد شد. تردیدها باید دور شوند. این عقیده که عدم موفقیت ممکن است باعث زایمان خواهد شد.
دریافت - مهم است که شما در رسیدن به اهداف خود بازیگر فعال شوید. وقتی فرصت از راه شما بیاید ، نباید دریغ کنید. وقتی ظاهر شد حلقه برنج را بگیرید.
قانون آموزه های جذب
مقالات مهمان با موضوع قانون جذب

من فکر می کنم ... اما من در حال رشد نیستم! باب دویل کمک کرده است
لطفا مرا ببخشید ، کمک جو ویتاله
همکاری با راز در روابط ، با همکاری دکتر جان اف دمتارتینی
تنظیم و استفاده از قانون جذب ، توسط لین لین گرابورن
آموزگاران معنوی که در راز بازی کردند
معلمان لیست شده در اینجا با بازی در فیلم "راز" طرفداران شناخته شده تری برای نظریه جذابیت هستند. در میان آنها نویسندگان پرفروش ، پزشکان ، مربیان زندگی و وزیران هستند.

جان عسرف
مایکل برنارد بکویث
لی بروور
جک کانفیلد
جان اف. دارتارتینی
ماری الماس
مایک دولی
باب دویل
دیل دوسکین
موریس گودمن
جان گری
جان هاگلین
بیل هریس
استر هیکس
بن جانسون
لیزا نیکولز
باب پروکتور
جیمز آرتور ری
دیوید شیرمر
مارسی شیموف
جو ویتاله
دنیس ویتلی
نیل دونالد والش
فرد آلن گرگ

* استر هیکس در نسخه اصلی فیلم The Secret بازی کرد اما در دومین نسخه "پرفروش" ظاهر نشد.

https://modireafkar.ir/what-is-the-law-of-attraction/

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۸/۰۷/۲۸
اکادمی سبز

نظرات (۱)

۲۸ مهر ۹۸ ، ۱۱:۴۳ مهران بیان

برایان تریسی میگه: افکارتان را تغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند. به این بیشتر از هر قانونی اعتقاد دارم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی