آموزش کسب و کار اینترنتی

۳۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۸ ثبت شده است

برای برخی افراد ، به نظر می رسد که ستاره ها به طور مکرر مرتب می شوند ، گویا سرنوشت خود را نوشتند. با وجود چالش ها یا سکسکه ها ، این افراد حتی از سخت ترین شرایط بیرون می آیند ، که از یک راه یا برکت توسط آنچه معجزه به نظر می رسد ، برکت داده می شوند. چگونه آنها این کار را انجام می دهند؟ و اگر بدانید که رازی برای پرورش زندگی مورد نظر شما وجود دارد؟ به نظر می رسد بسیار دیوانه است ، اما قانون جذب چیزی است که بسیاری از مردم به آن اعتقاد دارند. بنابراین ، با این همه رابطه چیست؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۱۹
اکادمی سبز
يكشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۴۰ ق.ظ

زن‌ها از یک رابطه عاطفی چه می‌خواهند؟

کارشناسان تحقیقات متعددی درمورد روابط عاطفی زنان و روش‌های حفظ رابطه سالم در بلندمدت داشته‌اند. در بررسی‌های اخیر، خواسته‌های زنان ۱۸ تا ۷۵ ساله از مردان، مورد تحقیق قرار گرفته است. جالب است بدانید که ویژگی‌هایی که زنان در شریک عاطفی، دوستان مذکر و به‌طور کلی مردان جست‌وجو می‌کنند، تفاوت چندانی با ویژگی‌های دوست ایده‌آل و همجنس‌شان ندارد. این نشان می‌دهد که هر رابطهٔ مطلوب و موفقی نیازمند اصولی بنیادین مانند صداقت است. با ما همراه باشید تا ببینیم زن‌ها به‌جز صداقت، از یک رابطه عاطفی چه می‌خواهند؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۸ ، ۰۹:۴۰
اکادمی سبز

علم تغییرات اقلیمی قدمتی بیش از ۱۵۰ سال دارد و احتمالا آزمایش‌شده‌ترین حوزه از علوم مدرن است؛ اگرچه در ۳۰ سال گذشته، صنعت انرژی و لابیگران سیاسی و دیگران، براساس استدلال‌هایی که هیچ‌کدام حقیقت ندارند، مشغول ایجاد تردیدهایی درباره‌ی این علم بوده‌اند.

طبق آخرین برآوردها، پنج شرکت بزرگ نفت و گاز هرساله حدود ۲۰۰ میلیون دلار صرف لابیگری برای کنترل یا تعویق یا متوقف‌کردن سیاست‌های مرتبط با تغییرات اقلیمی می‌کنند. این انکار سازمان‌دهی‌شده و هماهنگ علم تغییرات اقلیمی موجب پیشرفت‌نکردن در کاهش انتشارات گازهای گلخانه‌ای در جهان شده است؛ تا جایی که اکنون با وضعیت اضطراری جهانی درزمینه‌ی تغییرات اقلیمی مواجه شده‌ایم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۸ ، ۰۹:۳۹
اکادمی سبز

خرید یک پاور یا همان منبع تغذیه‌ی مناسب‌ و کارا، یکی‌از موثرترین‌ و مهم‌ترین گام‌ها در‌جهت بهبود عملکرد کامپیوتر‌های گیمینگ است. دغدغه‌ی بیشتر کاربران داشتن بهترین کارت‌های گرافیک و پردازنده‌ها است؛ اما متأسفانه، حتی بهترین اجزای کامپیوتری نیز نیازمند به استفاده از منبع تغذیه‌‌‌‌‌‌ی مناسب هستند. در حقیقت اگر کاربر خواستار کامپیوتر گیمینگ کاراتری باشد، ممکن است اجزای سیستم، نیازمند یک منبع تغذیه‌ی به‌خصوص برای تأمین پایدار توان مصرفی قطعات سیستم خود باشند. یکی‌ از اشتباهات رایج کاربران در زمان سرهم‌کردن کامپیوتر رومیزی، خودداری از توجه کافی و پرداخت هزینه ی لازم جهت خرید منبع تغذیه‌‌‌‌‌‌‌ی مناسب و یافتن ارزان‌ترین گزینه‌ با نرخ توان نامناسب، از محصولات یک شرکت ناشناس است. صرف‌ نظر از اینکه کاربر در حال ساخت کامپیوتر گیمینگ جدید باشد یا صرفا قصد ارتقای سیستم کنونی خود را داشته باشد، چندین نکته وجود دارد که هنگام خرید منبع تغذیه باید درنظر گرفته شوند. در این مقاله به بررسی این نکات، توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۸ ، ۰۹:۳۹
اکادمی سبز

افشای تبلیغات
در Bankrate ما تلاش می کنیم تا در تصمیم گیری مالی هوشمندانه تر به شما کمک کنیم. در حالی که ما به یکپارچگی دقیق تحریریه پایبند هستیم ، ممکن است این پست حاوی اشاراتی به محصولات شرکای ما باشد. در اینجا توضیحی در مورد چگونگی کسب درآمد داریم.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۸ ، ۰۹:۳۳
اکادمی سبز
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴ ق.ظ

8 نکته بسیار مهم برای قانون جذب ثروت و پول

شما می توانید پول آشکار کنید - بدون تلاش و نگرانی.

تجلی پول همه چیز درمورد انرژی شماست. این در مورد ترک ذهنیت کمبود جایی است که فکر می کنید پول کافی ندارید و از سرگرمی ، خوشبختی ، امنیت و رفاه بیشتر در زندگی خود استقبال می کنید.

اما گاهی اوقات ترس از نداشتن پول کافی برای پرداخت اجاره خود ، خرید مواد غذایی ، پرداخت شهریه و… هر زمان که ناامید پول هستید ، آشکار کردن پول دشوار است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۱۴
اکادمی سبز
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۵ ق.ظ

6 ایده کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

2. مشاغل اشتراک جعبه
مشاغل اشتراک جعبه منفجر شده است. در حالی که این چیز جدیدی نیست ، و اکنون قرنهاست که به سر می برد ، رشد روزافزون اینترنت زندگی جدیدی را در این ایده کسب و کار آنلاین رقم زده است. اشتراک جعبه دقیقا چیست؟ اگر برای لحظه ای به یکی از مشاغل مشترک ویروس های جعبه ویروسی فکر کنید ، به طور واضح باشگاه Shave Dollar را به یاد می آورید.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۰۵
اکادمی سبز
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۲ ق.ظ

روستای باغو کیش کجاست؟

جزیره زیبای  که در میان آب‌های نیلگون خلیج فارس قرار گرفته و زمانی به آن «قیس» می‌گفته‌اند، حالا چند سالی است که تبدیل به یکی از جذاب‌ترین مقاصد سفر برای گردشگران ایرانی شده است. باتوجه‌به جاذبه‌های گردشگری فراوان در این جزیره و سرمایه‌گذاری‌های زیادی که برای جذب توریست در آن صورت گرفته است، عجیب نیست اگر بدانیم که سالانه بیش از یک میلیون نفر از این جزیره بازدید می‌کنند. اما این جزیره علاوه‌بر دارا بودن بخش شهری پیشرفته و مدرن خود، مکان‌هایی تاریخی را هم در خود دارد که تاریخ این جزیره و زندگی مردمان قدیم آن را به تصویر می‌کشند. یکی از این بخش‌های تاریخی روستای باغو است که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۰۲
اکادمی سبز
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۱ ق.ظ

چرا باید در طی پرواز زیاد آب بنوشیم؟

شاید متوجه شده باشید که وقتی ساعت‌های طولانی را در هواپیمای کامپوزیت و مدل جدیدی مانند ایرباس A350 یا بوئینگ 787 به سر ببرید، کمتر دچار جت لگ می‌شوید، پوست‌تان بهتر از چیزی که فکر می‌کردید به نظر می‌رسد و دیگر در دهان و بینی خود احساس خشکی نمی‌کنید.

برای فهمیدن علت این موضوع، اول باید توضیح بدهیم که هوایی که در کابین تنفس می‌کنید ترکیبی از هوای خارج که وارد هواپیما می‌شود و هوای بازیافت شده‌ی داخل کابین است. در هواپیماهای قدیمی‌تر، هوای خارج از کمپرسورهای موتور به داخل کابین دمیده می‌شوند، اما در برخی از جت‌های مدرن مانند بوئینگ 787، هوا به‌صورت مستقیم وارد کابین می‌شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۰۱
اکادمی سبز
شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰ ق.ظ

هواوی میت 30 پرو دربرابر رقبا

هواوی امروز در حالی جدیدترین میت ۳۰ پرو، محصول خود را رونمایی کرد که رقبای این شرکت ازجمله سامسونگ و اپل در هفته‌های گذشته، محصولات بسیار جذابی معرفی کرده بودند. با‌وجود‌این، شرکت چینی همانند سال‌های گذشته، محصول درخورتوجهی از سری میت را رونمایی کرد. در این مطلب، به جایگاه پرچم‌دار جدید چینی‌ها بین جدیدترین پرچم‌داران بازار، یعنی گلکسی نوت ۱۰ پلاس، آیفون ۱۱ پرو و وان‌پلاس ۷ پرو، اشاره می‌کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ شهریور ۹۸ ، ۱۰:۰۰
اکادمی سبز