آموزش کسب و کار اینترنتی

۳۸ مطلب در مهر ۱۳۹۸ ثبت شده است

دوشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۳ ق.ظ

کار در منزل بدون نیاز به سرمایه

مدیر رسانه های اجتماعی
تقریباً هر مشاغل بزرگی به عنوان وسیله ای برای دسترسی مستقیم به مشتریان خود و بدون پرداخت هزینه های سنگین برای تبلیغات تلویزیونی ، چاپی یا رادیویی ، در گروه موسیقی رسانه های اجتماعی قرار گرفته است. اما در هر مشاغل بزرگ کسی وجود ندارد که بتواند حسابهای رسانه های اجتماعی خود را مدیریت کند ، به همین دلیل افراد بیشتری خود را به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی بازاریابی کرده اند و به دنبال مشاغل در زمینه رشد آنلاین خود و گسترش دسترسی خود هستند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۸ ، ۱۱:۱۳
اکادمی سبز
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۳۹ ب.ظ

کسب و کار خانگی بدون سرمایه

پردرآمدترین مشاغل خانگی برای بانوان و حتی آقایان
مشاغل خانگی بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افرادی که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۸ ، ۲۰:۳۹
اکادمی سبز
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۷:۴۷ ب.ظ

کسب درآمد در خانه

پردرآمدترین مشاغل خانگی برای بانوان و حتی آقایان
مشاغل خانگی بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افرادی که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود .

اگر دوست دارید در خانه بنشینید و کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید و از طریق این کار بتوانید کسب درآمد نمایید ، این مطالب از نمناک را مطالعه بفرمایید تا بدانید که بانوان موفق و زنان با درآمد بالا از چه راه و روش هایی راه پول در آوردن را پیدا کرده اند و حالا رو به پیشرفت هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۸ ، ۱۹:۴۷
اکادمی سبز

ایجاد واقعیت خودمان
قانون جذب یکی از قوانین جهانی شناخته شده تر است. نظریه قانون جذب این است که ما واقعیت های خودمان را ایجاد می کنیم. نه تنها چیزهایی را که می خواهیم جذب می کنیم بلکه چیزهایی را که نمی خواهیم جذب می کنیم. ما افراد را در زندگی خود ، وسایل داخل خانه هایمان و پول موجود در حساب های بانکی از طریق افکار و احساسات خود جذب می کنیم. قانون جذب چیست؟

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۸ ، ۱۱:۳۹
اکادمی سبز
شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۰ ق.ظ

جذب پول و جذب ثروت

مردم شناسی ، جوامع را تا حدودی براساس مفهوم ثروت جامعه و ساختارهای نهادی و قدرت مورد استفاده در حفاظت از این ثروت مشخص می کند. [نیاز به استناد] انواع مختلفی در زیر تعریف شده است. آنها را می توان به عنوان یک پیشرفت تکاملی مشاهده کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۸ ، ۱۰:۳۰
اکادمی سبز
جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۰۹ ب.ظ

ایده های کسب و کار خانگی جدید

2. ایده های تجاری بهبود یافته
بعضی اوقات موفقیت یک شرکت بستگی به حل مسئله دارد. اگر پیشنهاد شما ساده تر ، سالم تر ، سبزتر یا منحصر به فرد تر از رقبای شماست ، در مسیر صحیحی قرار دارید.

برای بهبود ایده کسب و کار ، باید نکات زیر را روشن کنید:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۸ ، ۲۰:۰۹
اکادمی سبز
جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۰۲ ب.ظ

2 ایده کسب و کار در خانه

برای شروع یک تجارت به چه چیزی نیاز دارید؟ واضح است: یک ایده خوب برای تجارت. اما منظور از آن دقیقاً چیست؟

ایده کسب و کار چیزی بیش از یک ایده خودجوش است که در دوش گرفتن یا همراه با آبجو با دوستان به دست شما می رسد. این نه تنها یک راه حل مسئله را شامل نمی شود ، بلکه نخستین افکار در مورد چگونگی کسب درآمد با آن را نیز شامل می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۸ ، ۲۰:۰۲
اکادمی سبز
جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۷ ب.ظ

جذب عشق(آموزش قانون جذب عشق)

برای ایجاد یک عشق واقعی ، مهم است که به یک سطح عمیق تر بروید و به یک نسخه شادتر از خود تبدیل شوید.

هیچ کس به اندازه کسی که زندگی پرشور را پشت سر می گذارد ،  و جذاب نیست ، قلب او را دنبال می کند و می داند چگونه خود را خوشحال کند. در اینجا هفت نکته در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک  جذب عشق واقعی در زندگی شما آورده شده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۸ ، ۱۲:۱۷
اکادمی سبز
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۴ ب.ظ

آموزش قانون جذب ثروت

5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب
دوست دارید آهنربای ثروت باشید؟ ...
توسط مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان تاریخ انتشار 20 تیر 1393  69

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است…
بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۸ ، ۲۱:۳۴
اکادمی سبز

ما طراحی و توسعه کامل وب سایت وردپرس را ارائه می دهیم که شامل برند سازی ، بهینه سازی موتور جستجو و تمرکز بر روی تبدیل بازدید کنندگان است. در حالی که ما از فناوری و کد استفاده می کنیم ، ما روی سفر مشتری و تجربه کاربر تمرکز می کنیم. پروژه های طراحی وب ما در صفحه نتایج موتور جستجو شروع می شوند و از طریق محتوا و فراخوانی به اقدامات مهاجرت می کنند. ما می خواهیم به شما کمک کنیم در ایجاد طراحی سایت با وردپرس  که به مشتری شما ، تجربه آنها و اینکه چگونه این سفر درآمد و ROI را به شما و سازمان شما ارائه می دهد ، کمک کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۸ ، ۲۰:۴۴
اکادمی سبز