آموزش کسب و کار اینترنتی

۶ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۳۴ ب.ظ

کسب و کار اینترنتی در منزل

چکیده مطلب : در این مطلب شما را با روش  کار در منزل اینترنتی اشنا خواهیم کرد . روشی که خیلی راحت میتوانید  به درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید . در این روش به سرمایه ی خاصی اصلا نیاز نیست و شما خیلی راحت میتوانید بدون سرمایه ی زیاد و تخصص بالا ان را راه اندازی کنید . اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی در خانه راه اندازی کنید و به درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه برسید تا انتها همراه ما باشید . 


کسب و کار آنلاین چیست ؟

 


کار در منزل اینترنتی


 


 


کار در منزل اینترنتی یا کسب و کار انلاین  روشی از کسب و کار است که شما خیلی راحت میتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید . به کسب و کار هایی که در بستر وب باشد را کسب و کار انلاین یا همان کسب و کار اینترنتی گویند . شما خیلی راحت میتوانید یک کسب و کار در منزل اینترنتی و انلاین برای خود راه اندازی کنید . 

کسب و کار اینترنتی در منزل با درآمد فوق العاده

 


برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی یا internet business در منزل خود اصلا به هیچ سرمایه خاصی نیاز ندارید و شما میتوانید با کمترین سرمایه ممکن یک کسب و کار اینترنتی برای خود شروع کنید .

همان طور که در مطلب قبل ما شما را با 12 شغل اینترنتی اشنا کردیم در این مطلب میخواهم نوین ترین روش کسب و کار اینترنتی در منزل را برای شما بیان کنم با این روشی  شما خیلی راحت میتوانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود در خانه راه اندازی کنید . توصیه میکنم اگر تا به الان کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی نکرده اید همین الان برای راه اندازی اقدام کنید .

 


#کار در منزل اینترنتی

کسب و کار اینترنتی در منزل

 


 


 


روش ورود در این دنیای کار افرین اینترنتی سیستم ساده ای است که در ان اصلا شما به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید . در این سیستم شما کسب و کار اینترنتی خود را در حوزه ای که تخصص دارید راه اندازی میکنید (غیر ممکن است که شما تخصصی نداشته باشید ) . 

یکی از پولساز ترین مشاغل اینترنتی در جهان فروش اطلاعات است یعنی شما از فروش اطلاعات خیلی ساده میتوانید به درآمد اینترنتی چند میلیونی در ماه دست پیدا کنید .

بهترین روش و شاید پولساز ترین روش کسب درآمد از اینترنت این است که تخصص خود را به دیگران بفروشید و از آن کسب درآمد کنید . قطعا افراد زیادی هستند که دوست دارند در جایگاهی فعلی شما باشند که شما با تولید محصولات آموزشی دانلودی میتوانید به  این افراد کمک کنید .  به عنوان مثال :


شما ممکن است در زمینه ی کامپیوتر , کار با نرم افزار های کامپیوتری و… تخصص داشته باشید . قطعا شما میتونید این تخصص خود را به فایل های آموزشی تبدیل کنید و از فروش انها  درآمدزایی داشته باشید شاید فکر کنید که کار خیلی سختیه ولی اصلا چنین نیست . ما شما را به صورت کامل راهنمایی خواهیم کرد تا شما بتوانید یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای در خانه برای خود راه اندازی کنید.

حالا قرار نیست شما حتما  تخصص خودتان را بفروشید ایده های زیادی داریم که شما میتوانید در منزل کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود راه اندازی کنید به عنون مثال : ممکن است شما یک فروشگاه فروش لباس ,  عینک و… داشته باشید . شما میتوانید محصولات فیزیکی خود را در سطح اینترنت برای فروش قرار بدهید . اگر بدانید که این فروشگاه های اینترنتی ایران از فروش محصولات فیزیکی خود چقدر سود میکنند خودتان فروشگاه فیزیکی خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل میکنید .

کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه

همان طور که میدانید علم روز به روز در حال پیشرفت است و کسب و کار های فیزیکی جایگاهشان را به کسب و کار های اینترنتی داده اند . قطعا کسب و کار های اینترنتی خیلی موفق تر از کسب و کار های فیزیکی میباشند . 

 


#کار در خانه اینترنتی

همان طور که گفتم الان دیگر کسب و کار های سنتی جای خود را به کسب و کار های اینترنتی داده اند که این بازار تازه دارد در ایران کامل میشود و چه بهتر است  که شما اولین افرادی باشید که وارد این بازار میشوید هرچه زود تر وارد این بازار بشوید قطعا پیروز تر و موفق تر از افرادی هستید که در آینده وارد این بازار میشوند .

 


ایا کسب و کار اینترنتی در منزل تضمینی است ؟

 


 


کسب و کار اینترنتی در منزل


 


بله . اگر دقیقا همان طور که گفته شده عمل کنید قطعا نتیجه میگیرید که ما شما را با این سیستم از 0 تا 100 اشنا خواهیم کرد با داشتن یک کار در منزل اینترنتی واقعا شما میتوانید زندگی خود را متحول کنید .


هر کس با توجه به تخصص , مهارت  که دارد و یا اگر فروشگاه فیزیکی دارید میتوانید در این سیستم کار افرین اینترنتی  شروع به کار کنید و به درآمدزایی بسیار بالایی دست پیدا کند که در این سیستم میتواند درآمد شما از چند میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان باشد .


 


میزان درآمدزایی شما بستگی به خودتان دارد که چقدر برای این سیستم وقت بگذارید شما با توسعه کسب و کار خود میزان درآمدزایی خود را چندین و چند برابر میکنید به عنوان مثال ممکن است شما با تولید یک محتوای و بازاریابی اینترنتی حرفه ای درآمد اینترنتی خود را چندین و چند برابر کنید که این کار بستگی به خودتان دارد که چقدر برای کسب و کار اینترنتی خود زمان بگذارید .


 


دوستان عزیز مطمعن باشید که با این مدل کار اینترنتی در منزل میتوانید زندگی خود را متحول کنید اگر همین امروز شروع کنید و کار خود را به فردا واگذار نکنید  قطعا موفق خواهید شد .


# کار در منزل اینترنتی


در این مطلب “کار در منزل اینترنتی ” کلیه مراحل این سیستم به صورت کامل گفته شده است . شما باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کلیه مراحل را مو به مو بدون چون و چرا انجام دهید تا موفق بشوید. در ادامه ما شما را به صورت کامل و قدم به قدم با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل اشنا خواهیم کرد .


 


 


مراحل کسب  و کار اینترنتی در منزل  

 


 


مراحل کسب درامد اینترنتی


 


 


قدم اول ) انتخاب حوزه فعالیت :

 


اولین قدم ان است که شما باید حوزه فعالیت خود را مشخص کنید . حوزه فعالیت زمینه ای است که در ان فعالیت میکنید  به عنوان مثال حوزه فعالیت سایت اکادمی سبز , کسب و کار اینترنتی , بازاریابی اینترنتی میباشد .


حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه های متفاوتی باشد مثل : طراحی سایت , اموزش اشپزی , بورس و… و یا میتوان در زمینه ی کسب و کار فیزیکی شما باشد به عنوان مثال اگر شما دارای یک مغازه کتاب فروشی هستید حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه ی کتاب باشد .


در انتخاب حوزه ی فعالیت یک سری نکات است که شما باید ان ها را رعایت بکنید و ان ها را جدی بگیرید تا در جلوتر دچار مشکل نشوید (که ما تک تک این نکات را به شما اموزش میدهیم). در این بخش شما باید اهداف خود و مهارت های خود را یاد داشت کنید .(در ادامه به شما خیلی کمک میکند)


ما در جلسه ی دوم دوره ی آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت کامل راجب حوزه فعالیت و ایده یابی توضیح داده ایم که چگونه بتوانید بهترین و پولساز ترین ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را شناسایی و انتخاب کنید .


کار در منزل اینترنتی


قدم دوم ) طراحی سایت برای کسب و کار خود :

دومین قدم در این سیستم طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی میباشد . به این نکته توجه کنید که برای طراحی سایت اصلا نیاز به کد نویسی و برنامه نویسی ندارید . در دومین قدم خود شما باید یک وبسایت جامع با تمام امکانات راه اندازی کنید .


داشتن یک وبسایت در کسب و کار اینترنتی  یک امر بسیار , بسیار مهم میباشد و داشتن وبسایت واجب است یعنی چارچوب کسب و کار اینترنتی شما یک وبسایت میباشد . دقیقا ان وبسایت است که شما را به درآمدزایی میرساند . در طراحی وبسایت به یکسری نکات باید رعایت کنید که شما را کامل با این نکات اشنا میکنم (شما میتوانید طراح وبسایت خود باشید)


 


 


کار در منزل اینترنتی


 


قدم سوم)تبدیل سایت به فروشگاه اینترنتی :

سومین قدم تبدیل وبسایت شما به یک وبسایت فروشگاهی میباشد . در این مرحله شما ان وبسایتی را که طراحی کردید باید به یک وبسایت فروشگاهی تبدیل کنید . برای تبدیل سایتتان به یک سایت فروشگاهی اصلا به کد نویسی نیاز نیست . سایت فروشگاهی که ما به شما اموزش میدهیم طراحی کنید کلیه امکانات را برای فروش محصولات فیزیکی و دانلودی دارد.


 


کار در منزل اینترنتی  کار در منزل اینترنتی 


کار در منزل اینترنتی


قدم چهارم ) توسعه وبسایت خود :

 


در این قدم شما باید وبسایت خود را به یک وب سایت با امکانات فوق العاده تبدیل کنید . باید شکلی زیبا با رنگ بندی مناسب و… برای سایت خود ایجاد کنید . با یکسری ابزار ها خیلی راحت میتوانید وبسایت خود را به یک وبسایت حرفه ای با ظاهری زیبا تبدیل کنید.


 


هرچه سایت شما از نظر رنگ بندی مناسب تر باشد توجه مخاطبان شما بیشتر میشود و این باعث میشود کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند به شما اعتماد کنند . داشتن امکانات حرفه ای برای یک سایت ضروری است یعنی سایت شما باید دارای پنل کاربری برای مخاطبان شما , درگاه پرداخت و… باشد . هرچه وبسایت خودتان را بیشتر توسعه بدهید کاربران شما بیشتر به شما و کسب و کار اینترنتی شما اعتماد میکنند .


 


 


کار در منزل اینترنتی  کار در منزل اینترنتی 


کار در منزل اینترنتی


قدم پنجم ) رشد کسب و کار خود :

 


در پنجمین قدم شما باید کسب و کار خود را توسعه بدهید . یکی از موارد توسعه کسب و کار تولید محتوا برای سایت خود می باشد . با تولید محتوا حرفه ای خیلی راحت میتوانید نسبت به رقبا پیشرفت کنید . هر چه برای کسب و کار خود تولید محتوا کنید درامد اینترنتی شما بیشتر میشود .


روش دوم از توسعه وبسایت شما بهینه سازی ان برای موتور های جست و جو گر میباشد . برای انکه سایت شما در نتایج اول نشان داده شود باید ان را برای موتور های جست و جو بهینه سازی کنید که در اصطلاح به ان سئو نیز گفته میشود با بهینه سازی وبسایتتان برای موتور های جست و جو در نتایج اول گوگل دیده شوید.


سومین روش برای توسعه کسب و کار اینترنتی روش صحیح بازاریابی است . در بازاریابی شما باید یکسری نکات را رعایت کنید تا بتوانید بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید


(به کلیه ی این موارد پرداخته ایم) کار در منزل اینترنتی


قدم ششم ) رسیدن به درامد بسیار بالا :

 

و در اخرین مرحله از کسب و کار اینترنت خود شما به درآمدزایی خواهید رسید   . با ارائه محصولات (دانلودی یا فیزیکی) و یا ارائه ی خدمات خود مثل طراحی سایت , مقاله نویسی , مترجم و… (باتوجه به تخصص و مهارت خود ) و گذاشتن ان ها درون سایت خود خیلی راحت به درامد بسیار بالا در ماه میرسید .


اگر واقعا این کسب و کار اینترنتی خود را رشد بدهید درامد شما به ماهانه بالای 10 میلیون تومان میرسد و با توسعه بیشتر کسب و کار خود و ادامه دادن ان بعد از یک سال به درامد ماهانه 100 میلیون تومان خواهید رسید و اگر این سیستم را ادامه بدهید (2 الی 3 سال ) قطعا درامد شما به روزانه چند میلیون تومان خواهد رسید .شاید بپرسید چگونه :


هر چه شما تولید محتوا کنید , بر روی سئو سایت خود کار کنید و کسب و کار خود را توسعه و رونق بدهید میزان بازدید سایت شما بیشتر و بیشتر میشود . اگر همان گونه که در دوره ی اموزش کسب و کار اینترنتی گفتیم عمل کنید قطعا بعد یکسال به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .


این را بگم که شما در همان اوایل نتیجه ی کار خود و شرکت در این دوره را میگیرید . پس اصلا نگران کسب و کار نباشید


 


 


4 ایده کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه

 


در این قسمت سعی دارم شما را با 4 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه آشنا کنم . همان طور که میدانید کسب و کار در منزل اینترنتی یکی از فرصت های نابی است که نباید از دست داد و نداشتن یک ایده ی مناسب برای کسب و کار اینترنتی در خانه یکی از مشکلات و دغده های خیلی از افراد میباشد .


 


حتما شما هم مدت بسیار زیادی که قصد دارید یک کسب و کار در منزل اینترنتی داشته باشید اما هیچ ایده خاصی ندارید . اگر قصد داشتن یک شغل اینترنتی پولساز را دارید اما ایده ای ندارید ما در این مقاله شما را با 4 روش کسب و کار اینترنتی در منزل آشنا خواهیم کرد . با این 4 ایده ای که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید در منزل برای خود یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید پس همراه ما باشید تا شما را با این 4 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم .


 


4 ایده ی کسب و کار اینترنتی در منزل که میتوانید همین الان برای خود راه اندازی کنید


 


 


1_فروش فالوور و لایک اینستاگرام

 


یکی از پولساز ترین ایده های کسب و کار اینترنتی در منزل فروش فالوور و لایک اینستاگرام میباشد . اگر قصد دارید یک مدل کسب و کار انلاین ساده و راحت برای خود راه اندازی کنید و به درآمدزایی بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید توصیه میکنم این ایده را برای خود راه اندازی کنید . این ایده میتواند یک ایده ی پولساز و حرفه ای برای شما باشد .


شما  با راه اندازی یک وبسایت و درگاه پرداخت انلاین خیلی راحت میتوانید فالوور , لایک و یا حتی ویوو اینستاگرام بفروشید و و درآمد زایی داشته باشید  . شما خیلی ساده در کمتر از یک روز میتوانید سیستم فروش فالوور و لایک اینستاگرام راه اندازی کنید . اگر قصد دارید از این راه فروش فالوور اینستاگرام و فروش لایک اینستاگرام  درامدزایی دائم و پایدار داشته باشید توصیه میکنم حتما فیلم زیر را ببینید .


 


کار در منزل اینترنتی با فروش فالوور و لایک اینستاگرام


 


 


 


2_راه اندازی خدمات آموزشی 

 


یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل راه اندازی خدمات آموزشی میباشد , اگر در زمینه ای علاقه و تخصص دارید خیلی راحت میتوانید آن را به محصول آموزشی تبدیل کنید و بفروشید . خیلی از افراد دوست دارند در جایگاه فعلی شما باشند که شما میتوانید با تولید محصولات آموزشی و دانلودی و فروش آنها در اینترنت به درآمد اینترنتی بسیار بالایی دست پیدا کنید .


همان طور که در قبل گفتم در ابتدا شما باید تخصص و مهارات خودتان را شناسایی کنید و در آن زمینه کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید . قطعا شما با توجه به مهارت و تخصص خود میتوانید به درآمدبالایی در ماه دست پیدا کنید . خیلی از افراد با این روش کسب و کار اینترنتی توانسته اند به درآمد های میلیونی در ماه دست پیدا کنند .


 


 


3_فروش محصولات دیجیتالی

محصولات دیجیتالی یکی دیگر از روش های فروش دانسته ها و اطلاعات شما میباشد . در ایده ی قبل شما را با راه اندازی خدمات آموزشی آشنا کردم که این محصولات را میتوانید به صورت دانلودی و دیجیتالی نیز بفروشید .در این قسمت سعی درام شما را با مدل های دیگر محصولات دیجیتالی و دانلودی آشنا کنم . شاید شما نخواهید دانیته و مهارت های خود را در قالب فایل های آموزشی بفروشید و شما محصولات دیجیتالی دیگر دارید  که بخواهید از فروش آنها کسب درآمد داشته باشید . 


شما اگر محصولات دیجیتالی مثل عکس , فونت , قالب و افزونه های وردپرس , لوگو , اپلیکیشن موبایل , برنامه های کامپیوتری و… داشته باشید خیلی ساده با راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی میتوانید محصولاتتان را به دیگران بفروشید و از این را به درآمدزایی بالایی دست پیدا کنید .


 


4_همکاری درفروش (بازاریابی رابطه ای)

چهارمین ایده ی پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه سیستم همکاری در فروش یا فروش محصولات دیگران میباشد . اگر شما محصولات آموزشی و دیجیتالی ندارید میتوانید این روش کسب و کار انلاین را انتخاب کنید . شما میتوانید در اینترنت و به صورت کاملا انلاین اقدام به فروش محصولات دیگران کنید . در این سیستم به ازای هر فروش از محصولات و کالای دیگران شما مبلغی را دریافت خواهید کرد . بهترین نمونه ی حاضر این مدل کسب و کار در ایران میتوانیم به سایت دیجیکالا اشاره کنیم.


 


 


درامد ماهانه از این سیستم کسب درامد اینترنتی در خانه چقدر است؟

 


کار در منزل اینترنتی

کار در منزل اینترنتی


 


میزان درآمد زایی از این سیستم کسب و کار اینترنتی در خانه بسیار بالا میباشد . قطعا اگر شما یک کسب و کار اینترنتی در خانه برای خود راه اندازی کنید و روزانه تنها 3 الی 4 ساعت برای آن زمان بگزارید و آن را توسعه بدهید قطعا به درآمد چند میلیونی در ماه دست پیدا خواهید کرد طوری که غیر قابل باور باشد . میزان درآمدزایی شما از این مدل کار اینترنتی در منزل میتواند از ماهی 1 میلیون تومان تا 100 ها میلیون تومان و بیشتر باشد . 


 


خیلی از کسب و کار های اینترنتی در ایران هستند که درآمد های چند صد میلیونی در ماه دارند مثل فروشگاه اینترنتی دیجیکالا , آپارات و … شما اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و ادامه بدهید قطعا موفق خواهید شد و به چنین درآمد های رویایی خواهید رسید .


 


فقط  به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید راه 100 ساله را یک شبه بروید قطعا سخت برای رسیدن به درآمد رویایی ود باید درست عمل کنید و زمان بگزارید . در ادامه ما کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه را به شما آموزش داده ایم و به شما میگیم که چطور یک کسب و کار اینترنتی را قدم به قدم راه اندازی کنید .


 


کار در منزل اینترنتی


 


دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی(حتما بخوانید)

 


شاید  برای شما پیش بیاد که چرا من اسم این عنوان را گذاشتم “دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی “ چون در اینترنت خیلی از پکیج ها و دوره ها ساخته میشود اول اینکه بسیار ناقص هست و یا انقدر طولانی است که سر و ته مطلب را گم میکنید .


در این قسمت ازمطلب “کار در منزل اینترنتی” میخواهم حقیقتی را برای شما شفاف کنم . اینکه حقیقت دارد یک کسب و کار اینترنتی یک شغل اینترنتی میباشد و خیلی ساده میتوانیم به درامد اینترنتی بالایی برسیم  پس مطمعن باشید از این راه خیلی ساده میتوانید به درامد اینترنتی بسار بالایی در ماه برسید .


خب شما باید کسب و کار اینترنتی خود را از صفر شروع کنید تا به نتیجه رویایی برسید . با توجه به بازار الان که پرسود ترین کسب و کار های چه در ایران و چه در جهان کسب و کار اینترنتی میباشد که در ایران مثل دیجیکالا و بامیلو و… و در جهان مثل امازون و  فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین . که در ایران درامد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ماهانه چند صد میلون تومان است. پس شما هم میتوانید شروع کنید و موفق بشوید.


 


 


کار در منزل اینترنتی


 


 


—–  سوپرایز ویژه و رایگان  —–

 


در این قسمت برای شما دوستان عزیز که این مقاله ی کار اینترنتی در منزل را مطالعه کردین یک سوپرایز بسیار  عالی و پولساز دارم (یک سوپرایز کاملا رایگان اما آینده ساز) . اگر قصد دارید بیشتر با کسب و کار اینترنتی آشنا شوید و بخواهید بدانید آینده ی کسب و کار اینترنتی در ایران چگونه است توصیه میکنم حتما از این دوره ی کاملا رایگان ما استفاده کنید .


ما در این دوره ی رایگان در ابتدا شما را با کسب و کار اینترنتی بیشتر اشنا میکنیم و راز موفقیت افراد بزرگ در کسب و کار اینترنتی را به شما میگیم و بعد آن شما را با 10 ایده ی ناب و پولساز کسب و کار اینترنتی آشنا خواهیم کرد .


در این دوره ی 100 درصد رایگان به شما اموزش میدهیم که کمتر کار کنید و بیشتر پول در بیاورید . اگر قصد دارید در روز با 3 الی 4 ساعت کار کردن به درآمد میلیونی در ماه برسید توصیه میکنم حتما این دوره را ببینید . با توجه به شرایط اقتصادی کشور شما میتوانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود راه اندازی کنید .


 


 


آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی در منزل


 


در صورت شرکت نکردن در این دوره بیش از یک ساعت آموزش شگفت انگیز به همراه نقشه ای که شما را به سمت ساخت یک کسب و کار اینترنتی رویایی هدایت خواهد کرد را از دست خواهید داد.


 


 


 


 


#کار در منزل اینترنتی


 


 


 


 


 


 


 


تیر ۲۱, ۱۳۹۷/۲ دیدگاه /توسط آکادمی سبز

Share this entry

2

پاسخ

yas

yas گفته:(ویرایش)

اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۳:۳۰

سلام.وقت بخیردوستان چجوری میشه یه وب سایت یافروشگاه معتبراینترنتی طراحی کرد؟مجوزراه اندازی وفعالیت راازکجامیشه گرفت؟


پاسخ

آکادمی سبز

آکادمی سبز گفته:(ویرایش)

اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۹:۵۸

سلام و خسته نباشید دوست عزیز. برای طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی میتوانید از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنید. در اولین مرحله شما یک هاست و دامین تهیه میکنید و سایت ساز وردپرس را روی آن نصب میکنید. بعد از نصب وردپرس برای اینکه سایتتان را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید باید ووکامرس نصب کنید. وردپرس پلاگین و قالب های زیادی را دارد که با استفاده از آنها میتوانید وبسایتتان را هر طوری که دوست دارید طراحی کنید. اگر میخواهید یک وبسایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم از محصول آموزش کسب و کار اینترنتی استفاده کنید.داخل این دوره به شما کاملا عملی گفتیم چطور میتوانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و آن را به درآمد میلیونی برسانید. اگر قصد شرکت داشتید میتوانید از کد تخفیف زیر هم استفاده کنید:


کد تخفیف: academysabz40


موفق باشید


پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟ 

در گفتگو ها شرکت کنید.

با عنوان آکادمی سبز وارد شده‌اید. خارج می‌شوید؟


دیدگاه


خوش آمدید


پیشخوان

پروفایل

بیرون رفتن

محصولات

آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت جامع و تخصصی

امتیاز 4.80 از 5 149,000 تومان 99,000 تومان

فروش فالوور اینستاگرام و کسب درامد میلیونی در ماه

امتیاز 4.50 از 5 120,000 تومان

اسرار لینک سازی حرفه ای 1

69,000 تومان

اموزش نینجاگرام از 0 تا 100 و جامع (اپدیت شد)

21,000 تومان

برنامه نینجاگرام افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

امتیاز 4.22 از 5 25,000 تومان

دسته‌ها

آموزش سئو

بازاریابی اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

مقالات

نوشته‌های تازه

آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی پولساز {100%کاربردی}

7 مرحله ضروری برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدره؟

چرا علاقه به حوزه فعالیت در کسب و کار اینترنتی مهم است؟

برنامه ریزی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نوشته‌های تازه

آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی پولساز {100%کاربردی}

7 مرحله ضروری برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدره؟

چرا علاقه به حوزه فعالیت در کسب و کار اینترنتی مهم است؟

برنامه ریزی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

محصولات

آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت جامع و تخصصی

امتیاز 4.80 از 5 149,000 تومان 99,000 تومان

فروش فالوور اینستاگرام و کسب درامد میلیونی در ماه

امتیاز 4.50 از 5 120,000 تومان

اسرار لینک سازی حرفه ای 1

69,000 تومان

اموزش نینجاگرام از 0 تا 100 و جامع (اپدیت شد)

21,000 تومان

برنامه نینجاگرام افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

امتیاز 4.22 از 5 25,000 تومان

دسته‌ها

آموزش سئو

بازاریابی اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

مقالات

دروازه پرداخت معتبر


خوش آمدید


پیشخوان

پروفایل

بیرون رفتن

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به آکادمی سبز میباشد - powered by Enfold WordPress Theme

رفتن به نوارابزار

آکادمی سبز

۵

۰

تازه

Edit نوشته

تنظیمات قالب

WP Rocket

سلام آکادمی سبز

بیرون رفتن

فیلم آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی از 0 تا 100برای دانلود این هدیه ی ارزشمند مشخصاتتان را کامل وارد کند . فایل به ایمیلتان ارسال میشود * مطمئن باشید هیچگونه ایمیل اسپمی برای شما ارسال نخواهم کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۸ ، ۲۱:۳۴
اکادمی سبز
يكشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۳۲ ب.ظ

تابلو کائنات

تابلوی کائنات ییا تابلوی آرزوھا تکنیکی بسیار قدرتمند و البته ساده و راحت است که به راحتی می‌توانید آن را متناسب با آرزوها و اهداف خود بسازید. این تکنیک می‌تواند زندگی را جادویی و غیر قابل باور کند!


تخته آرزوها ابزاری است برای شفاف سازی، آگاهی و متمرکز ماندن بر هدف هایی که در زندگی دارید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۸ ، ۲۱:۳۲
اکادمی سبز
يكشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰ ب.ظ

گوشی a7

اولین موردی که به چشم می خورد دوربین سه گانه (Galaxy A7 (2018 است که آن را برای عکاسی ایده ال می کند. سامسونگ گلسی ای 7 یکی از مدل هایی است که احتمالا به دلیل طراحی منحصر به فرد، نمایشگر و دوربین هایی که دارد نظرها را جلب خواهد کرد. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۸ ، ۲۱:۳۰
اکادمی سبز
پنجشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۷:۰۰ ب.ظ

آموزش کسب درآمد از اینترنت

ثبت نام در دوره آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان

پرده از اسرار درآمد زایی از اینترنت خواهیم برداشت و دست شیادان را رو خواهیم کرد

  

هفت درس تکرار نشدنی کسب درآمد از اینترنت به مدت ۱۳۸ دقیقه


دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی در منزل (Internet Business)  فرصتی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با کسب و کار اینترنتی و راه اندازی آن به صورت واقعی و قدم به قدم آشنا شوید. اگر به کسب ثروت از اینترنت علاقه دارید، اگر دوست دارید با ایده های بیشتری برای کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید، اگر نمی دانید چگونه کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید، یا حتی اگر صاحب یک کسب و کار واقعی (سنتی) هستید و در اینترنت به دنبال مشتریان بیشتر و افزایش فروش می باشید، این دوره می تواند برایتان بسیار مفید باشد.


ارزش هر جلسه این دوره : ۳۵۰۰۰ تومان رایگان


این ویدئو را قبل از ثبت نام در دوره رایگان کسب و کار اینترنتی حتما ببینیدروی کلید زیر کلیک کنید و پرده از اسرار کسب و کار اینترنتی بردارید


در آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی یاد میگیرید


. پرده از اسرار کسب و کار اینترنتی با درآمدهای عالی بردارید


. افسانه های درآمد از جوامع مجازی حقیقت دارد ؟


. آیا درآمد های دلاری در ایران امکان پذیر است ؟


. پولساز ترین ایده های کسب و کار اینترنتی کدام ها هستند ؟


. کلاه بردارانی که پول، زمان و انرژی شما را میدزدند بشناسید


. کسب و کار اینترنتی را چگونه با کمترین سرمایه شروع کنید


. طراحی سایت در ۱۰ دقیقه بدون هیچ دانش برنامه نویسی


. ویدئو ها و مقالات هفتگی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی


کسب و کار اینترنتی

چرا این دوره آموزش کسب و کار اینترنتی کاملا رایگان است ؟

شاید از خودتان بپرسید که چرا این دوره رایگان است و شاید به این دلیل رایگان می باشد که موضوع خاصی در این دوره گفته نمی شود ؟


 


اما باید بگویم این فکر کاملا اشتباه می باشد و آنچه در این دوره به شما آموزش می دهیم کاملا کاربردی و قابل اجرا می باشند، به شکلی که از مطالب گفته شده متحیر خواهید شد.


 


اگر می خواستیم همین دوره را به صورت حضوری برگزار کنیم بابت هر جلسه آن باید ۳۵۰۰۰ تومان پرداخت میکردید و این دوره هفت جلسه می باشد، اما برای اینکه شما با واقعیت های کسب درآمد از اینترنت و همچنین آموزش های فکر آبی بیشتر آشنا شوید این دوره را به صورت رایگان ایجاد کردیم، بنابراین می توانید بدون هیچ نگرانی در این دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی ثبت نام کنید و از اطلاعات یک کلاس حضوری استفاده کنید.


فرمت های ایده کسب و کار اینترنتی

فرمت های آموزشی این دوره چیست ؟


آموزش های دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت ویدئویی برای شما تهیه شده است که قابل مشاهده بر روی کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و موبایل شما می باشد، اما به همراه فایل های ویدئویی صوت دوره در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن را در گوشی موبایل خودتان نیز گوش دهید.


محسن مبصرفر و دوستانی که در یکی از کارگاه های حضوری شرکت داشتند


یک عکس یادگاری و دسته جمعی

درباره مدرس دوره آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی بیشتر بدانید

مدرس این دوره محسن مبصرفر می باشد :


. نویسنده چندین مقاله در ویژه نامه آسیا


. مشاور افزایش فروش ده ها وب سایت


. خالق و مدرس دوره جامع مدرسان پولساز آنلاین


. مدیر آموزش و عضو راهبردی انجمن بازاریابان تهران


. برگزار کننده دوره های کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی


. نویسنده صدها مقاله و مدیر وب سایت فکر آبی


نابودی شما هم حتمی هست اگر آنلاین نشوید !

حتما شما همین حالا از خودتان می پرسید چه لزومی دارد که من یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم و خیلی راحت میتونم یک کسب و کار فیزیکی راه اندازی کنم و یا اینکه کارمند یا ویزیتور یک شرکت شوم و یک درآمد مناسب داشته باشم


 


اما یک لحظه صبر کنید، خیلی از کسب و کارهای فیزیکی در حال حاضر رو به نابودی میروند مانند آژانس های تاکسی تلفنی به دلیل ورود تاکسی اسنپ یا تپسی و سرانجام بسیاری از کسب و کارهای سنتی هم همین خواهد بود، مگر آنکه آنها هم آنلاین شوند.


 


اگر هم به فکر این هستید که ویزیتور یک شرکت شوید باید به شما بگم که این شغل هم رو به نابودی می باشد، زیرا شرکت ها می توانند با ساخت یک اپلیکیشن موبایل سفارشات خودشان را از سراسر شهر جمع آوری کنند و اگر هم به دنبال گسترش بازار باشند به راحتی با کمترین نیرو این کار را خواهند کرد و دیگر نیاز به نیروهای مازاد نخواهند داشت.


 


بنابراین قبل از اینکه شغل الان شما و یا آینده شما به خطر بیفتد همین حالا می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید و به نسل آینده مشاغل زودتر از بقیه بپیوندید.


تعدادی از شرکت کننده های دوره آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی

این دوستان قبل از شما در دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی شرکت کرده اند و حالا هر کدام صاحب کسب و کار اینترنتی خودشان هستند، شما هم می توانید مانند این افراد صاحب کسب و کار اینترنتی 

https://academysabz.com/internety-work-at-home

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۹:۰۰
اکادمی سبز

زندگی مانند یک نمایشنامه از پیش نوشته شده نیست که ما تنها بازیگران آن باشیم و بدون هیچ اختیاری فقط نقش خود را انجام داده و از صحنه خارج شویم، بلکه این خود ما هستیم که قادریم در نقش خود دست برده و با استفاده از قانون جذب کائنات بهترین سناریو را بصورت فی البداهه برای خود بنگاریم.


هر چقدر بیشتر اطلاعات خود را درباره موضوع مهم قانون جذب کائنات افزایش دهیم، قادر خواهیم بود به خواسته های بزرگتر و مهم تری در زندگی مان جامه ی عمل بپوشانیم و در طول عمر خود یک زندگی سرشار از موفقیت و خوشبختی را تجربه نماییم.


همانطور که می دانید بسیاری از خواسته های ما در زندگی به راحتی قابل دستیابی نیستند، حتی تحقق برخی از آنان غیر ممکن به نظر می رسد. ما همیشه در زندگی در حال جذب کردن هستیم، این که چه چیزهایی را جذب می کنیم بستگی به نظام باورها و ارتعاشات خودمان دارد که آیا مثبت است یا منفی. برای جذب آرزوها و چیزهای مثبت در زندگی نیازمند این هستیم که از نظر معنوی به رشد کافی برسیم. برای برنده شدن در بازی زندگی ما باید از مثبت اندیشی، خرد و بردباری کافی برخوردار باشیم.


شاید به این نکته توجه نداشته باشید که این عادات ما هستند که سرنوشتمان را رقم می زنند. فردی که عادت به شکایت از زمین و زمان داشته و اعتقاد دارد که یکی از بدبخت ترین مردم دنیاست فقط به خود ظلم می کند چون در حقیقت او عادت کرده بدبخت باشه و در نهایت سهم او از زندگی چیزی جز بدبختی نخواهد بود. پس برای خوشبخت بودن و استفاده از قانون جذب کائنات باید بتوانیم به رشد معنوی کافی رسیده و به هدف موفقیت آمیزی که در سر می پرورانیم تمرکز کرده و هرگز در این راه نا امید نشویم.


در این مطلب قصد داریم به شرح چند نکته مهم در قانون جذب کائنات بپردازیم تا راهنمایی باشد برای جذب خواسته های شما کاربران گرامی.


نکات در قانون جذب کائنات

۱ – به دنبال قلب خود بروید.

جذب خواسته ها


زمانی که کاری را با رضایت خاطر و از صمیم قلب انجام می دهید برایتان آرامش بخش خواهد بود. شما هرگز نمی توانید در کاری که علاقه ای به انجام آن ندارید موفق شوید چون آن کار برایتان آزار دهنده خواهد بود و به سرعت از انجام آن منصرف خواهید شد. پس قبل از انجام هر کاری به قلب خود مراجعه کنید، ببینید از صمیم قلب از انجام این کار یا اتخاذ این تصمیم خوشحال هستید یا خیر.


۲ – روح خود را ارتقا دهید.

قانون جذب کائنات


با تمرینات یوگا، مدیتیشن و عبادت ترس و نا امیدی را از خود دور کرده و روحی بزرگ برای خود بسازید. روح شما باید آنقدر بزرگ و مثبت باشد که هیچ ترس، نفرت، کینه و دیگر احساسات بد و آزار دهنده ای که بیش از دیگران به خود شما لطمه می زنند در آن جایی نداشته باشند. تنها در این صورت است که قادر خواهید بود با تکیه بر قانون جذب کائنات به تمامی نعمات و برکات جهان هستی دست یابید، چون وقتی روح خود را بهبود می بخشید از نظر جهان هستی شایستگی جذب هر آنچه خیر و نیکی در جهان است را خواهید داشت.


۳ – چشم اندازتان را وسیع کنید.

قانون جذب کائنات


گنجشک روزی نباشید، وسعت خواسته هایتان را افزایش دهید. به جای اینکه خود را در پیله ای کوچک گیر بیندازید، بر روی آن چیزهایی که واقعاً برایتان مهم هستند و می خواهید در زندگی آنها را به دست آورید تمرکز کنید. تمام چیزهایی که می خواهید را یادداشت کنید، آن هم با تمام جزئیاتش. قید کردن جزئیات و تمرکز روی آنها در قانون جذب کائنات یک اصل مهم است که هرگز نباید آن را فراموش نمایید. حال بر روی خواسته هایتان تمرکز کنید. باید قدرت ذهن و رویاپردازی شما به گونه ای باشد که بتوانید خود را در آینده و بعد از تحقق اهدافتان تصور کنید. باید با تمام وجود حال خوب برآورده شدن یک آرزو را درک نمایید. خود تصور کنید که خوشحال هستید و از صمیم دل می خندید. ثروت فراوانی که در آینده به دست خواهید آورد را لمس کنید و هر آنچه را که همیشه آرزویش را داشتید در رویاهایتان خریداری کنید. روی رنگ، جنس و بوی اشیا تمرکز کنید. همه ی اینها نکات مهمی هستند که اگر به درستی رعایت شوند قادر خواهند بود چیزی که می خواهید را در زندگی حقیقی برایتان خلق نمایند.


https://modireafkar.ir/the-law-of-attraction-of-the-universe

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۰:۵۱
اکادمی سبز
چهارشنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۴۹ ق.ظ

آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت


آموزش کسب درآمد از اینترنت خیلی از شما از من میپرسید که چگونه میتوانیم یک ایده ی مناسب برای کسب و کار اینترنتی خود پیدا کنیم ؟یا اینکه در کل چگونه در اینترنت به درآمدزایی برسیم؟ 


 


شاید مقالاتی که تا به الان راجب کسب و کار اینترنتی و روش های کسب درآمد از اینترنت درون سایت آکادمی سبز منتشر کردم نیاز شما را حل نکرده باشد به همین دلیل تصمیم گرفتم یک آموزش کامل کسب درامد از اینترنت از ۰ تا ۱۰۰ برای شما قرار بدهم .


 


در این مقاله به صورت کامل به شما توضیح میدهم که چگونه میتوانید یک کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه ی ممکن برای خودتان راه اندازی کنید . امیدوارم دوستانی که هنوز نمیدانند چگونه یک کسب و کار اینترنتی در منزل را راه اندازی کنند بعد از خواندن این مقاله مشکلاتشان حل بشود و هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند.


 


راه های کسب درآمد از اینترنت در منزل‌

 


در این قسمت تصمیم دارم شما را با راه های کسب درآمد از اینترنت در منزل آشنا کنم همان طور که گفتم کسب درآمد از اینترنت راه و روش هاس گوناگونی دارد که در این بخش به صورت کامل راجب آن پرداخته ایم .


 


۱_فروش کالا و محصولات فیزیکی

در این روش از کسب درآمد اینترنتی شما اگر خدمات و محصولات فیزیکی دارید به صورت اینترنتی ان ها را میفروشی شما خیلی راحت میتوانید محصولات فیزیکی خودتان و یا دیگران را در اینترنت بفروشید . به عنوان مثال فروشگاه های اینترنتی بامیلو و دیجیکالا که کالا و محصولات دیگران را به صورت اینترنتی میفروشند و به ازای هر فروش مبلغی را از صاحبان کالا دریافت میکنند .


شما خیلی ساده میتوانید یا محصولات و کالای فیزیکی خودتان و دیگران را بفروشید که برای فروش اینترنتی به یک وبسایت نیاز دارید.


 


۲_ارائه خدمات خود 

در این روش از کسب درامد اینترنتی شما به صورت مسقیم و یا واسط میتوانید خدمات خود را به مشتریان خود ارائه بدهید مثل طراحی سایت , خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت , خدمات هاستینگ و… اگر خدماتی را ارائه میدهید توصیه میکنم این روش کسب درآمد از اینترنت را انتخاب کنید و ادامه بدهید .


 


۳_تولید محصولات آموزشی

و اما یکی از پولسازترین و کم دردسر ترین راه های کسب درآمد از اینترنت که هدف اصلی ما هم استفاده از این روش کسب و کار اینترنتی است تولید محتوا و محصولات اموزشی میباشد .


این مدل فروش اطلاعات یکی از پولسازترین مشاغل اینترنتی در جهان میباشد . اگر شما در زمینه ای تخصص و مهارت دارید خیلی راحت میتوانید آن را به پول تبدیل کنید شما میتوانید به صورت مستقیم و غیر مستقیم محتوای خود را به پول تبدیل کنید .


 


به صورت مستقیم دقیقا مثل سایت آکادمی سبز محصولات اموزشی و دانلودی تولید کنید و برای فروش درون سایت خود قرار بدهید و یا مثل وبسایت های فروش فالوور و لایک اینستاگرام و یا حتی مثل سایت های فروش قالب و افزونه های وردپرس و جوملا و…


 


و به صورت غیر مستقیم مثل سایت زومیت با تولید محتوا ترافیک جذب کنید و از طریق تبلیغات برای دیگر شرکت هاو وبسایت ها درآمد بالایی کسب کنید . بهترین و پولساز ترین راه کسب درامد از اینترنت فروش اصلاعات خودتان میباشد که شما میتوانید یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه  و هزینه ی اضافی برای خدتان راه اندازی کنید چون اصلا به هیچ هزینه سنگینی مثل طراحی سایت , تبلیغات , سئو و بهینه سازی وبسایت و… نیاز ندارید.

منبع

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۰:۴۹
اکادمی سبز