آموزش کسب و کار اینترنتی

دوشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۱۱ ب.ظ

قانون جذب چیست و چرا باید یاد بگیریم؟

اینها نمونه های طبیعی LoA در زندگی روزمره شما هستند. با این حال ، ایده این است که این قدم را یک قدم دیگر بردارید - نه فقط مثبت فکر کردن ، بلکه باید روی چیزهایی که می خواهید وارد زندگی تان کنید واقعاً تمرکز کنید - واقعاً روی آن شغل جدید ، دختر جدید تمرکز کنید ، حتی بتوانید پول را به زندگی خود جذب کنید.

اصول اصلی موفقیت
این فقط یک مقدمه اساسی است ، و ما منابع بیشتری برای کمک به شما قدم به قدم در اختیار شما قرار می دهیم ، اما برای کمک به شما در شروع کار مستقیم در اینجا چند اصل اساسی وجود دارد:

دقیقاً آنچه را می خواهید - از جمله جزئیات خاص - بدانید. قانون جذب چیست
نظرات خود را متمرکز کنید و از آن بخواهید جهان - عبارت ساده "من ___ را وارد زندگی خود می کنم" خوب است.
مانند خودتان رفتار کنید: تصور کنید اگر مورد قبلاً مورد نظر شما بود ، چگونه احساس می کنید و رفتار می کنید.
100٪ باور کنید که آن را دریافت خواهید کرد و ذهن خود را باز می کنید تا آن را در زندگی خود بپذیرید.

 
قانون جذب کار می کند ، با یا بدون اعتقاد شما به آن: آنچه بیشتر فکر می کنید ، جایی که انرژی شما متمرکز است ، همان چیزی است که واقعیت شما از آن تشکیل می شود. اگر فردی خوشحال و مثبتی هستید که شیشه آن همیشه نیمی از پر است ، همچنان جذابیت های مثبت خود را به زندگی خود جلب خواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر دائماً طرف منفی کارها را می بینید ، اگر احساس می کنید که همه چیز اشتباه برای شما رخ می دهد - این واقعیتی است که برای خودتان ایجاد می کنید و همه چیز اشتباه برای شما ادامه خواهد یافت.

قانون جذب به نوعی یک گرز جادویی است - همه چیز را در دستان شما قرار می دهد. اما برای استفاده صحیح از آن ، باید طرز فکر خود را تغییر دهید و این یک تغییر کوچک نیست. اگر تمام عمر خود را صرف این باور کرده باشید که هرگز پول کافی نخواهید داشت ، یا اینکه شایسته ی پیدا کردن همنوع روح خود نیستید ، برای تغییر آن به کار زیادی نیاز خواهید داشت ، تلاش زیادی می کنید.

به همین دلیل این وب سایت وجود دارد: به شما کمک می کند درک کنید که چگونه می توانید چیزهایی را که در زندگی شما ظاهر می شود ، نشان دهید ، و چگونه می توانید بر روی آن تأثیر بگذارید و استاد خالق واقعیت شوید. احتمالاً کمی دور از ذهن است - اما با خواندن این مطلب ، خواهید فهمید که بسیاری از افراد قبلاً این کار را انجام می دهند ، افراد عادی مثل من و من. و برخی از این علوم پشت این است:

علم و قانون جذب
قانون جذب بیشتر یک مفهوم روحانی است تا جسمی ، بنابراین بسیاری از دانشمندان در واقع سعی در اثبات یا استدلال آن ندارند. با این حال ، برخی از نویسندگان LoA راهی برای استفاده از برخی مطالعات علمی برای حمایت از مفهوم تجلی پیدا کرده اند.

علم امروز ، به ویژه فیزیک کوانتومی و مکانیک کوانتومی (بخش هایی از فیزیک که با ذرات بسیار ریز سر و کار دارند) می فهمد که همه چیز ، هر سلول تک تک و هر جسم تلقیح شده ، متشکل از رشته های انرژی است که در الگوهای مختلف ارتعاش می کند - و این همان چیزی است که دارد. با قانون جذب:

علم (...) اکنون می فهمد که رشته های انرژی به دو شکل مختلف شکل می گیرند: شکل "U" و شکل "خط مستقیم". شکل "U" خود را وارد سلول می کند ، و این همان چیزی است که به سلول می گوید که به سلول قلب کودک یا سلول کبد کودک ، قورباغه ، پنگوئن یا درخت تبدیل شود! رشته خط مستقیم خود را از طریق رشته "U" شکل می گیرد (...) ، از طریق جاذبه مغناطیسی (از میدان مغناطیسی الکترو مغناطیسی) ، تا زمانی که از طریق فکر و انتخاب خود استفاده کنید ، باعث می شود که رشته مستقیم از درون سلول های شما خارج شود و بیشتر از بدن و بیرون از انرژی خود خارج شوید و به کیهان بروید تا کاری را انجام دهید یا چیز دیگری را انجام دهید! بنابراین ، به معنای واقعی کلمه ، رشته های شما از عقاید شما پیروی می کنند ، و برای جلب رشته هایی که در همان الگویی دست و پا می زنند ، پرواز می کنید! (دکتر جینین جی دیتریک)

 

https://modireafkar.ir/the-law-of-attraction-of-the-universe/

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۸/۰۸/۱۳
اکادمی سبز

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی