آموزش کسب و کار اینترنتی

يكشنبه, ۵ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۰ ب.ظ

راه اندازی کسب و کار خانگی

شاید شما هم دوست داشته باشید یک کسب و کار خانگی داشته باشید و در منزل درآمدزایی کنید. اگر به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی هستید و میخواهید در منزل و خانه تان درآمدزایی داشته باشید و از کار کردن برای دیگران خسته شده اید، این مقاله را بخوانید تا ببینید چگونه می توانید با راه اندازی  کار در منزل کسب درآمد کنید.

خیلی از افراد از کار کردن در بیرون از منزل خوششان نمی آید و اصلاً دوست ندارند در منزل برای کسی کار کنند. در این مقاله قصد داریم ایده هایی را به شما معرفی کنیم که با راه اندازی این ایده ها می توانید کسب و کار خانگی تان را شروع کنید و به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید.

کسب و کار خانگی

با پیشرفت تکنولوژی زمینه حضور برای کسب و کارهای خانگی فراهم شده است. مشاغل خانگی و کسب و کار خانگی برای بسیاری از افراد جامعه جذابیت دارد و همین باعث شده است که بسیاری از افراد به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی شان باشند و در منزل درآمدزایی کند.

البته راه اندازی کسب و کار خانگی یک سری مزایا و یک سری معایب دارد که در ادامه به صورت کامل شما را با مزایا و معایب کسب و کار های خانگی آشنا خواهیم کرد و ایده هایی را به شما معرفی می کنیم که برای راه‌اندازی آنها به هیچ سرمایه و هزینه اضافی نیاز ندارید. و خیلی ساده و راحت و بدون هیچ تخصصی می توانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید.

تنها چیزی که شما برای راه اندازی کسب و کار خانگی نیاز دارید یک کامپیوتر به همراه اینترنت است. یعنی شما باید یک سیستم کامپیوتری و یک اینترنت داشته باشید تا بتوانید در منزل محصولات و خدماتتان را بفروشید.

راه اندازی کسب و کار خانگی

وجود اینترنت در کسب و کارهای خانگی بسیار مهم است. چون ما قصد داریم ایده هایی را به شما معرفی کنیم که بتواند در منزل با استفاده از اینترنت درآمد زایی کنید و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

 

در واقع با استفاده از اینترنت خیلی راحتتر می توانید محصولات و خدماتتان را بفروشید و بازاریابی کنید و با افراد بیشتری که به شما نیاز دارند ارتباط داشته باشید. این روزها خیلی کم پیش می آید که کسی در خانه اش اینترنت و کامپیوتر نداشته باشد. پس هیچ جای بهانه ای وجود ندارد و می توانید کسب و کار خانگی خودتان را همین حالا راه اندازی و شروع کنید.

اما مشکلی که خیلی از دوستان دارند این است که نمیدانند از چه طریق می توانند در خانه کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند و درآمدزایی داشته باشند. خیلی از دوستان مهارت و تخصص هایی دارند که نمی داند چطور می تواند از طریق آن کسب درآمد کنند. با استفاده از مهارت و تخصصتان می تواند با راه اندازی کسب و کار خانگی به درآمد بسیار زیادی در ماه دست پیدا کنید. که در ادامه بیشتر شما را با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

 

دوستان دیگری هم هستند که هیچ مهارت و تخصصی ندارند اما خیلی دوست دارند کار خانگی شان را راه اندازی کنند. اگر فکر می کنید که هیچ مهارت و تخصص خاصی ندارید اصلا نگران نباشید چون ایده هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارند. و شما می توانید کسب و کار خانگی تان را با آن ایده ها را اندازی کنید و شروع به درآمدزایی کنید.

همانطور که گفتم قصد دارم در این مقاله ایده هایی را به شما آموزش بدهم تا همین حالا کسب و کارتان را شروع کنید. همانطور که هم قبلا گفتم ایده هایی را که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد با استفاده از اینترنت و کامپیوتر امکان پذیر هستند. یعنی شما برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید و شروع به درآمدزایی کنید باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

همراه ما باشید تا بیشتر شما را با راه اندازی کسب و کار خانگی آشنا کنیم. در ابتدا قصد دارم شما را با مزایا و معایب کسب و کارهای خانگی آشنا کنیم.

مزایا راه اندازی کسب و کار خانگی
مزایا راه اندازی کسب و کار خانگی

در این قسمت قصد داریم شما را با مزایا کسب و کار های خانگی آشنا کنم. و به شما بگویم که اگر کسب و کارتان را در منزل شروع کنید چه مزایایی خواهد داشت.

۱- یکی از بزرگترین مزایای راه اندازی کسب و کار خانگی این است که شما بدون سرمایه و یا حتی با کمترین سرمایه ممکن کار خانگی تان را راه اندازی و شروع می کنید. برای اینکه کسب و کارتان را در منزل را راه اندازی کنید به هیچ سرمایه اضافی نیاز ندارید و با کمترین سرمایه ممکن میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید.

 

۲- پتانسیل درآمدزایی در کسب و کارهای خانگی بسیار زیاد است. درآمد که از این کسب و کارها کسب می کنید نسبت به درآمد که از شغل‌های دولتی دارید بسیار بیشتر است و خیلی ساده و راحت می توانید به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید. ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد جز پولسازترین کسب و کارهای خانگی حساب میشوند. اگر این ایده‌ها را راه اندازی کنید به درآمد های زیادی در ماه خواهید رسید. البته این را هم بگویم که همه چیز به خودتان بستگی دارد.

 

۳- در راه اندازی کسب و کارهای خانگی هیچ ریسکی نخواهید کرد. چون برای راه اندازی کسب و کارتان هزینه زیادی را خرج نمی کنید. و نهایتاً با چند صد هزار تومن(200 تا 300 هزار تومان) یک کسب و کار پولساز و پردرآمد در منزل راه اندازی میکنید.

 

شاید فکر کنید که برای اینکه بخواهید یک کسب و کار پولسازی را راه اندازی کنید حتما باید چند ده میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشید. ولی اصلا اینطور نیست. همانطور که گفتم برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی پر درآمد و پولسازی را راه اندازی کنید اصلا به سرمایه زیاد نیاز ندارید و نهایتاً با چند صد هزار تومان میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید. افراد زیادی هستند که با راه اندازی کسب و کار خانگی شان به درآمدهای چند ده میلیونی و یا چند صد میلیونی رسیده‌اند.

 

۴- در یک سری از ایده ها راه اندازی کسب و کار خانگی قابلیت درآمدزایی خودکار وجود دارد. یعنی در یک سری از ایده ها این امکان وجود دارد که شما بدون اینکه پشت سیستم حضور داشته باشید و با مخاطب در ارتباط باشید به صورت کاملا اتوماتیک درآمدزای خواهید داشت. یعنی شما در خواب، مسافرت، مهمانی و… هم درآمدزایی می‌کنید.

 

۵- خودتان رئیس خودتان هستید. شاید در ابتدای مقاله فکر کرده باشید قصد دارم ایده هایی را به شما معرفی کنم که شما با کار کردن برای دیگران درآمدزایی می‌کنید. ولی اصلاً اینطور نیست و اصلا قرار نیست برای کسی کار کنید. چون خودتان رئیس خودتان هستید و برای خودتان کار می کنید.

 

۶- برای این که بتوانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید. یعنی اصلاً قرار نیست کار خاصی را بلد باشید و انجام بدهید. هر چیزی که لازم باشد را ما در این مقاله به شما خواهیم گفت و منابع را جهت یادگیری به شما معرفی خواهیم کرد.

 

۷- با این ایده هایی که به شما معرفی خواهم کرد درآمد پایدار خواهید داشت. یعنی درآمدتان به صورت نزولی افزایش پیدا میکند و به هیچ عنوان درآمدتان ثابت نیست. به عنوان مثال: ممکن است وقتی کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کردید درآمدتان ۵ میلیون تومان در ماه باشد. با توسعه کسب و کارتان درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است با انجام چند تا کار ساده درآمدتان خیلی سریع چند برابر شود.

 

۸- می تواند به عنوان شغل دوم کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید. ممکن است کارمند باشید و فکر کنید که من کارمند هستم و نمی توانند کسب و کار خانگی راه اندازی کنم، اما اگر کارمند هستید میتوانید به عنوان شغل دوم تان کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید و در کنار کارمندی از این راه کسب درآمد کنید. و بعد از اینکه درآمد تان افزایش پیدا کرد می توانید از شغل کارمندی خود استعفا بدهید.

و…

 

http://bookmark-dofollow.com/story5998320/کسب-و-کار-خانگی

 

http://mediajx.com/story7086002/کسب-و-کار-خانگی

 

http://prbookmarkingwebsites.com/story4146567/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmark-template.com/story6002923/کسب-و-کار-خانگی

 

http://socialmediainuk.com/story4581003/کسب-و-کار-خانگی

 

http://dirstop.com/story4868297/کسب-و-کار-خانگی

 

http://ztndz.com/story6369766/کسب-و-کار-خانگی

 

http://socialrus.com/story4335262/کسب-و-کار-خانگی

 

http://socialmediastore.net/story4717184/کسب-و-کار-خانگی

 

http://socialnetworkadsinfo.com/story4738845/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkport.com/story4722716/کسب-و-کار-خانگی


 

http://bookmarkbirth.com/story4520304/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkloves.com/story4779097/کسب-و-کار-خانگی

 

http://getsocialpr.com/story4776888/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkstime.com/story5905773/کسب-و-کار-خانگی

 

http://gatherbookmarks.com/story5972488/کسب-و-کار-خانگی

 

http://opensocialfactory.com/story3713839/کسب-و-کار-خانگی

 

http://gorillasocialwork.com/story4871919/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkrange.com/story6647776/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkextent.com/story6769931/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkspring.com/story327439/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkswing.com/story6756424/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarksknot.com/story6770463/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkja.com/story6763551/کسب-و-کار-خانگی

 

http://altbookmark.com/story6764221/کسب-و-کار-خانگی

 

http://letusbookmark.com/story6631010/کسب-و-کار-خانگی

 

http://trackbookmark.com/story6586740/کسب-و-کار-خانگی


 

http://hindibookmark.com/story6636595/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkshq.com/story6635040/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarkstumble.com/story330542/کسب-و-کار-خانگی

 

http://nybookmark.com/story5968668/کسب-و-کار-خانگی

 

http://bookmarketmaven.com/story5966854/کسب-و-کار-خانگی

 

http://iowa-bookmarks.com/story5969039/کسب-و-کار-خانگی
 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۸/۰۸/۰۵
اکادمی سبز

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی